Škoda Klub Hrvatska
Ljubitelji ŠKODA automobila

Novosti:

Novosti

POŠTOVANI NOVI ČLANOVI, PRIJE SUDJELOVANJA U RASPRAVAMA MORATE OBAVITI PREDSTAVLJANJE U SEKCIJI NOVI ČLANOVI. HVALA !

Prednji lip

buljantin2006 · 5518

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

buljantin2006

  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 160
u: Studeni 19, 2016, 05:53:34 poslijepodne
Nikako nemrem naci nigdije na cijelom netu, ugl zelim metnut na svoju vrs neki nastavak branika jer mi ovak fali nesto bez toga, ali nigdje nemrem naci konkretsn odgovr koji pase di kupit nabavit itd... pa nije valjda da na golfa 2 ima vise spoilera tj nastavka branika ili ti ga lip nego za auto iz 2008 god kaje sportski !

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk




exhaust

  • Član kluba
  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 191
  • Custom tuned O2 vRS TFSI
Odgovori #1 u: Studeni 19, 2016, 10:00:31 poslijepodne

FMIC TA-Technix / Twintercooler, GFB DV+, Friedrich Motorsport full TBE/HJS/76mm, Denso Iridium Power IK22, Audi R8 coil packs / bobine NGK, Autotech HPFP kit, RS4 regulator goriva, REVO Race Camcoated CAI, CTS TURBO + REVO heat shield, Übertuning UK LTD stage 2+ custom tune


buljantin2006

  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 160
Odgovori #2 u: Studeni 20, 2016, 12:31:52 prijepodne
Ima znam da ali neda mi se to cekat narucivat niti imam te racune paypal itd... trazim nes kod nas zanima me dal od facelifta rs pase , dns sam cuo da od leona cupre pase isto sada nemrem nis konkretno dobit info da odem sutts po to i da sam miran nevolim cekat .... hahaha

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk




hakkler

  • Administrator
  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 2787
Odgovori #3 u: Studeni 20, 2016, 12:37:04 prijepodne
zanima me dal od facelifta rs pase

Vizuelno gledajući FL RS ima drugačiji branik...tako da ne znam baš... dali paše  search

edit:

 evo baci oko tu http://www.autoprocentar.hr/catalog/index.php/skoda-octavia-c-2_124_667?page=1&sort=3a
« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2016, 12:42:44 prijepodne od hakkler »

...the resistance is futile


buljantin2006

  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 160
Odgovori #4 u: Studeni 20, 2016, 12:38:08 prijepodne
Trazim cijeli dan al oke opet ima mogucnost od cupre ds pase, ali preretardirano je to skoda napravilaa jbt da nema lip auto sramota ...

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk




hakkler

  • Administrator
  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 2787
Odgovori #5 u: Studeni 20, 2016, 12:45:12 prijepodne
ma ima i za škodu sve  crazy

  ...stavil sa ti link na plastiku post prije

...the resistance is futile


exhaust

  • Član kluba
  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 191
  • Custom tuned O2 vRS TFSI
Odgovori #6 u: Studeni 20, 2016, 01:00:03 prijepodne
Kao sto ti je hakkler rekao, ima za skodu sve, ali skuplje jer je kvalitetnije a ne selje beljo vidjeli na e46 m3 i onda kopija na golfa stakloplastika kod mile dangube. Cekanje ti je do 3-4 radna dana iz EU. Isto bi cekao za bilo sto postom a ovi dijelovi nisu kao da kupujes kruh.
Ja sam bio cekao mjesec dana od firme iz rh da mi dodje kit za auto, prodaju al nemaju na stanju pa se pravilo u italiji iz polueratana nanovo. Ako brzas, mozda i zazalis kasnije zbog kvalitete....

Odmah da ti kazem, od leona cupre pase na fabiju a ne na o2. A sa o2 FL nikako ne pase na O2 jer kao sto hakki kaze, drugi branik. Ali ako stavis FL branik na svoju, e onda moze.
« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2016, 01:01:52 prijepodne od exhaust »

FMIC TA-Technix / Twintercooler, GFB DV+, Friedrich Motorsport full TBE/HJS/76mm, Denso Iridium Power IK22, Audi R8 coil packs / bobine NGK, Autotech HPFP kit, RS4 regulator goriva, REVO Race Camcoated CAI, CTS TURBO + REVO heat shield, Übertuning UK LTD stage 2+ custom tune


buljantin2006

  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 160
Odgovori #7 u: Studeni 20, 2016, 01:04:55 prijepodne
Kao sto ti je hakkler rekao, ima za skodu sve, ali skuplje jer je kvalitetnije a ne selje beljo vidjeli na e46 m3 i onda kopija na golfa stakloplastika kod mile dangube. Cekanje ti je do 3-4 radna dana iz EU. Isto bi cekao za bilo sto postom a ovi dijelovi nisu kao da kupujes kruh.
Ja sam bio cekao mjesec dana od firme iz rh da mi dodje kit za auto, prodaju al nemaju na stanju pa se pravilo u italiji iz polueratana nanovo. Ako brzas, mozda i zazalis kasnije zbog kvalitete....

Odmah da ti kazem, od leona cupre pase na fabiju a ne na o2. A sa o2 FL nikako ne pase na O2 jer kao sto hakki kaze, drugi branik. Ali ako stavis FL branik na svoju, e onda moze.
Da kuzim ja tk sve ali ajmo rec nemam racun ja iz nekih razloga hahah... pa ako kuzis treba mi nes tu kaj mogu uzet jer neam preko kog narucit tako nesto
..

A sto se tice brsnika od fl.. to onda trebam i farove mijenjat kolko sam primjetio...

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk




buljantin2006

  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 160
Odgovori #8 u: Studeni 20, 2016, 01:06:56 prijepodne
ma ima i za škodu sve  crazy

  ...stavil sa ti link na plastiku post prije
Dada gledo i naso sam cak lip.. ali 1500 kn dobro ga cijepaju...

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk




mkdblade

  • Gost
Odgovori #9 u: Prosinac 03, 2016, 10:19:29 poslijepodne
Jel ima kakav lip za oct 2 facelift...obicnu, ne RS....?