Škoda Klub Hrvatska
Ljubitelji ŠKODA automobila

Novosti:

potrban savjet oko napajanja RNS-a

lord189 · 4004

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

lord189

  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 54
u: Siječanj 02, 2018, 10:54:06 poslijepodne
silova san forum u 5 min sa 3 teme nadam se da mi admini nece zamjerit jer evo napokon ušli smo u Novu godinu a trebalo bi malo dotjerat svoju limenu ljubimicu .... naime imam RNS android u automobilu i prilikom davanja kontakta on se upali kada okrenem ključ na paljenje on se restartira jer alternator povuče struju i pali se iz početka, e sad ponekad  ugasim automobil i palim ga za par minuta i dešava se da gledam tv,nekakav film ili radi neka aplikacija i to se sve restartira i ponovno mora pokrenut što traje nekad duže nego što je potrebno. recite mi ima li kakav uređaj ili baterija koja može napajat RNS prilikom tog procesa da ne dolazi do gubitka struje i ponovnog pokretanja sistema ?



RS Coupe

  • Član Izvršnog Odbora
  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 495
Odgovori #1 u: Siječanj 06, 2018, 11:23:55 prijepodne
U orginalu ne postoji!



Vuk

  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 56
Odgovori #2 u: Siječanj 10, 2018, 10:40:59 poslijepodne
silova san forum u 5 min sa 3 teme nadam se da mi admini nece zamjerit jer evo napokon ušli smo u Novu godinu a trebalo bi malo dotjerat svoju limenu ljubimicu .... naime imam RNS android u automobilu i prilikom davanja kontakta on se upali kada okrenem ključ na paljenje on se restartira jer alternator povuče struju i pali se iz početka, e sad ponekad  ugasim automobil i palim ga za par minuta i dešava se da gledam tv,nekakav film ili radi neka aplikacija i to se sve restartira i ponovno mora pokrenut što traje nekad duže nego što je potrebno. recite mi ima li kakav uređaj ili baterija koja može napajat RNS prilikom tog procesa da ne dolazi do gubitka struje i ponovnog pokretanja sistema ?
Ovo boldano ti mora bit greska - valjda si htio reci anlaser tj starter.
A problem bi ti mozda mogao rijesiti novi akumulator sa vecim kapacitetom i vecom startnom strujom. Kazem "mozda"...



exhaust

  • Član kluba
  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 191
  • Custom tuned O2 vRS TFSI
Odgovori #3 u: Siječanj 12, 2018, 04:52:43 prijepodne
Takodjer problem moze bit sa can bus adapterom ili one dvoje zice sto sto imaju mali jack, moraju bit otpojene.

FMIC TA-Technix / Twintercooler, GFB DV+, Friedrich Motorsport full TBE/HJS/76mm, Denso Iridium Power IK22, Audi R8 coil packs / bobine NGK, Autotech HPFP kit, RS4 regulator goriva, REVO Race Camcoated CAI, CTS TURBO + REVO heat shield, Übertuning UK LTD stage 2+ custom tune