Škoda Klub Hrvatska
Ljubitelji ŠKODA automobila

Novosti:

LED H7 na O3 facelift 2019.

Hamm · 8083

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Hamm

  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 14
Odgovori #15 u: Prosinac 03, 2021, 11:40:41 prijepodne
Naišao na normalnog...

Kaj je je ali i on je naišao na mene normalnog. :D Lijepo sam mu poslao odgovor od Philipsa kako bi eventualno spremili i mogli dati kao odgovor na upit ako ih netko drugi pita. Valjda skužio čoek da nisam baš totalana budala pa me nazvao i sve kulturno objasnio.

I ja sam bio apsolutno iznenađen što sam mu i rekao da nisam očekvao poziv i da hvala na angažmanu i trudu.



werdas

  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 226
Odgovori #16 u: Prosinac 03, 2021, 12:48:16 poslijepodne
Ak je Marko u pita ju ok je lik makar znaju zakomplicirati neke stvari a totalno nebitne.



Hamm

  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 14
Odgovori #17 u: Prosinac 17, 2021, 10:24:22 prijepodne
Philips odbija poslati dokumente pošto su samo za DE i AU iako debili ne shvaćaju da bi bili s time priznati i u RH. Ali ok klasična idiotarija užasnih birokrata. :) Jbg...



Hamm

  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 14
Odgovori #18 u: Travanj 09, 2022, 04:28:37 poslijepodne
Update: kolega s jednog drugog foruma je uspio atestirati Philips Ultinon Pro6000.

Naručio je žarulje, skinuo atest nakon provjere kutije i QRa preko philipsove stranice i poslao je na CVH da vide jel im to ok.

Zvali su ga iz CVH da je sve ok i da nema problema i da ode do stanice na atest.

Otišao je u STP objasnio je kaj treba, poslikali su žarulje, farove, projveriti svjetla na regloskopu i sve savršeno ok.

Upisano, atestirano i sve ok. Samo kaj bi trebao imati papir sa sobom za atest kako ne bi bilo eventualnih problema s policijom.

"Philips Ultinon Pro6000 HL, sukladno njemačkom nacionalnom odobrenju ABG K2006*00, broj izvještaj o ispitivanju TUV 53510546/1."

Cijena veselja je 250kn + same žarulje.

Eto ako netko treba da zna da možemo na H7 LED od Philipsa. :)

Živjeli!






hakkler

  • Administrator
  • Član Foruma
  • *****
    • Postova: 2782
Odgovori #19 u: Travanj 09, 2022, 05:52:56 poslijepodne

...the resistance is futile